EVDE BİRA YAPIMI ÇOK KOLAY – ŞİŞE OUT, FIÇI İN!

bira kiti

Sahilde, kampta, teknede, evde veya kısa bir hafta sonu yürüyüşünde biranı, sodanı ya da Co2 bazlı herhangi bir içeceği kolay ve şık bir şekilde taşımak, gazı kaçmadan, bayatlamadan uzun süreler boyunca depolamak ve en önemlisi 12 saat boyunca soğuk tutmak istiyorsan doğru yerdesin. Tek yapman gereken fıçının kapağını açıp içeceğini içine boşaltman !

Tabi evde bira yapımını unutmamak lazım. Uygun olduğunu düşündüğün seti oluşturmak için, 2-4-5-10 Litrelik istediğin hacimde Fıçıyı ve sana uygun olan musluk setini seçerek senelerce kullanabileceğin sistemini oluşturabilirsin. Ve tabi sonrasında sistemini genişletmek istersen tüm sistemler birbiri ile uyumlu

Yardım almak istersen her an ulaşabilirsin. Fıçı ve termoslarımız 5 Yıl Garantilidir.

Evde bira yapımı için satın aldığınız bira kitleri ile veya kendi karışımınızla harika sonuçlar elde etmek üzere sizler için hazırladığımız hazır setleri görmek için aşağı kaydırın.

evde bira yapımı

Kolay Taşınır, Kırılmaz!

evde bira yapımı

Daha Hafif ve daha küçük!

Evde Bira Yapımı 7

Çevreye saygılı!

Evde Bira Yapımı 8

Heryerde sizinle!

SİZLER İÇİN HAZIRLADIĞIMIZ HAZIR SETLERE GÖZ ATIN

EVDE BİRA YAPIMINDA FIÇI KULLANIMI

Birkaç yıl önce yerel piyasada size sunulan fabrikasyon biralar dışında farklı bir lezzette, farklı bir gövdeye ve aromaya sahip bira arasaydınız, o biraya ulaşmak için ciddi bir para vermeniz gerekiyordu. O kadar para vermek bir kenara, aldığınız o bira, muhtemelen aylar önce üretilmiş ve şişelenmişti, bir anlamda bayattı. İyi bira içmek bu kadar zor olmamalı idi. Mikro bira fabrikalarının ortaya çıkmasıyla, istediğiniz stilde ve lezzette birayı artık evinizde yapabiliyorsunuz. Evde Bira kiti ile bira yapmak ya da Craft biracılık, bilinenin aksine, tasarruf etmek için tercih edilen bir yöntem değil. (Zaten iyi bir hesap yaptığınızda dışardan bira satın almaya kıyasla çok da ekonomik olmadığını göreceksiniz).

Öyleyse, paradan tasarruf etmiyorsanız veya daha iyi bir bira almıyorsanız, neden kendi biralarınızı yapmak için saatlerce çalışıyorsunuz? Zaten her yer bira dolu…

Bu, bir gurur meselesi, bir hobi, sosyalleşmek, bir deney veya içtiğin biranın “gerçek bir bira” olduğunu söyleyebilmek ve arkadaşlarınla bu lezzetti paylaşmak aslında.

İçinde habitatı, doğayı ve doğal yaşamıda unutmamak çok büyük bir öncelik ve önemli bir görev tabi. Bira yapımı ile ilgilenmiyor ama yine de bira içmeyi seviyorsanız, Fıçıla.com.tr’nin Mini Fıçı sistemlerini kullanarak bira içmek için kullanılan şişe ve poşet atıklarını en aza indirmeniz mümkün.

Ficila.com.tr olarak biz, hobinizi destekliyoruz. Bira kiti ile veya tam tahıl bira yapımı sürecinde, ev biracılarını zorlayan süreçleri daha kolay atlatılabilir ve daha zevkli bir hale dönüştürmek istiyoruz. Bu sebeple, başta Avustralya olmak üzere Avrupa, Kuzey Avrupa ve Amerika kıtalarında müşterilerimizle buluşturduğumuz Fıçı sistemelerimiz ve Fermantasyon setlerimizi sizlere sunuyoruz.

Fermantasyon aşaması dahil olmak üzere, gazlandırma, sanitasyon, şişeleme, depolama ve yaptığın leziz biranın seninle her yere gelebilmesi için harika çözümlerimiz var ve tamamı oldukça güvenli. En iyi kısmı ise çok ama çok keyif verici.

Özetle, ev biracılığı artık daha profesyonel ve kontrol altında !

Evde bira yapımı ve fıçı sistemleri ile daha fazla bilgi için sayfayı aşağı kaydırarak blog yazılarımıza ulaşabilirsiniz.Bazen yalnızca okumak yetmiyor hatta izlemekte. Bize telefonla veya mesaj yolu ile ulaşarak sormak istediklerini yanıtlamak için hazırız.

Evde bira yapımı
Evde bira yapımı

Fıçılamanın tüm detaylarını 6 bölümlük yazı dizimizde bulabilirsiniz...

Fıçıla.com.tr, ikegger.eu ortaklığıdır.